Saadet Partisi Keban İlçe Başkanlığı’na Fırat Seçildi

Saadet Partisi Keban İlçe Başkanlığı’na Fırat Seçildi

Saadet Partisi Keban İlçe Başkanlığı’na Mehmet Fırat seçildi.

Saadet Partisi Keban İlçe Kongresi, İlçe binasında gerçekleştirildi. Gerçekleşen kongrede Keban İlçe Başkanlığı’na Mehmet Fırat seçildi.

Keban İlçe Başkanı Mehmet Fırat, herkese teşekkür ederek, İlçe Teşkilatı ile birlikte Keban ilçesinde en büyük başarılara imza atacağını ifade etti.

“SADECE ELEŞTİRİ YAPMAKLA SİYASET YAPILMAZ”

İl Başkanı Abdullah Akın yaptığı açıklamada, “Cenab-ı Hakk İlçe kongremizi milletimize hayırlı eylesin. Ülkemiz ciddi bir ekonomik kriz yaşıyor. Tabi bir takım yanlışlıklar söylendi, söylenmeye de devam ediliyor. Ancak bizim görevimiz, iyiliği emredip kötülükten nehyetmektir. Yani biz yanlışlıkları tabiki söyleyeceğiz, ama bunun karşılığında iyi projelerimizi de söylemek durumundayız. Sadece eleştiri yapmakla siyasetin yapılmadığını Elazığ’da gösteren tek partiyiz Saadet Partisi olarak. Sorunları hepiniz benden daha iyi biliyorsunuz. Çözümü konuşalım. İnşallah Keban’ımızı kalkındıracak, Keban’ımızdaki işsizliği çözüp yeni iş alanları açacak projelerimizi çok yakın zamanda Keban İlçe Başkanımız Sayın Mehmet Fırat ve yönetim kurulu ile kapı kapı gezerek anlatacağız inşallah” dedi.