Elazığ AK Parti’de son zamanlarda dikkat çekici gelişmeler yaşanıyor. Özellikle AKçakiraz Belediye Başkanı Sabahattin Kaya’nın adaylıktan çekilmesi ,AK Parti Akçakiraz Belde Başkanı Abdulselim Beyazıtlı ve yine AK Parti Baskil İlçe Başkanı Fuat Çetin’in görevinden istifa etmesi, yaklaşan seçimler öncesi partide birtakım soru işaretlerine yol açtı.
Yaşanan gelişmelere ilişkin farklı yorumlar mevcut:
Şu an için net bir şey söylemek zor:
Elazığ’daki siyasi atmosfer:
Sonuç olarak: Elazığ AK Parti’de yaşanan istifalar ve çekilmeler, yaklaşan seçimler öncesi partide birtakım soru işaretlerine yol açtı. Önümüzdeki süreçte yaşanacak gelişmeler, bu soruların cevabını verecek ve Elazığ’daki siyasi atmosferi daha da netleştirecek.
Serkan ŞENKAL (ÖZEL HABER)
GÜNDEM
5 gün önceELAZIĞ
11 gün önceELAZIĞ
18 gün önceSAĞLIK
25 gün önceGÜNDEM
26 gün önceGÜNDEM
27 gün önceEKONOMİ
29 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.