Başkan Dumandağ: Ülkemizin Ekonomisinde Esnaf ve Sanatkârlar, Çok Önemli Bir Yer Tutmaktadır

Başkan Dumandağ: Ülkemizin Ekonomisinde Esnaf ve Sanatkârlar, Çok Önemli Bir Yer Tutmaktadır

 Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ, Başkan Yardımcısı Mehmet Şekerdağ, Yönetim Kurulu Üyesi Recep Polatcan Ocak ayında yapılan seçimlerde başkanlığa seçilen  Esnaf ve Sanatkarlar Odaları başkanlarına hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Elazığ Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Dumandağ ve beraberindekiler Ocak ayında yapılan seçimlerde başkanlığa seçilen Esnaf ve Sanatkarlar Odaları başkanlarını ziyaret etti.

DUMANDAĞ: İŞ BİRLİĞİ İÇİNDE ÇALIŞMAK ÖNCELİĞİMİZDİR

Başkan Dumandağ yaptığı açıklamada, “İlimiz esnafının nabzını tutmak için sivil toplumun sesini duymak ve onlarla omuz omuza iş birliği içinde çalışmak önceliğimizdir. Ülkemizin ekonomisinde esnaf ve sanatkârlar, çok önemli bir yer tutmaktadır. Küçük ölçekli sermayesini emeğiyle birleştiren esnaflarımız ailelerini geçindirmekte; yanında işçi çalıştırmak suretiyle istihdam sağlamaktadır. Bu bağlamda esnaf ve sanatkârın işlerinin iyi olması ülke ekonomisine önemli katkılar sunmaktadır. Başkanlığa seçilen arkadaşlarımıza önümüzdeki dönemlerde ilimiz ve esnafımız için çok faydalı  projeler yağacaklarına inanıyorum ve çalışmalarında  başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

Esnaf ve Sanatkarlar Odaları başkanları Elazığ Ticaret Borsası Başkanının bu nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek yeni dönemdeki çalışmaları hakkında bilgi verdi…