ELAZIĞ TSO DİNAMİK DENETİM MODELİNE TAM DESTEK

ELAZIĞ TSO DİNAMİK DENETİM MODELİNE TAM DESTEK

Normalleşme adımıyla birlikte Ülke genelinde 01 Mart tarihinde başlayan “Dinamik Denetleme Modeli” kapsamında tedbirlerin takibi amacıyla Elazığ Valiliği öncülüğünde kurulan Denetleme Ekiplerine Elazığ TSO yönetim organları ile tam destek veriyor.

Önceliğimiz sürecin sağlıklı bir şekilde devamlılığını sağlamaktır…

Konu hakkında değerlendirmelerde bulunan Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Asilhan Arslan, öncelikli hedefin tüm işyerlerinin belirlenen kurallara tam uyarak, yeniden kapanmaların yaşanmaması ve sağlıklı bir şekilde sürecin devamını temin etmek olduğunu söyledi.

Başkan Arslan değerlendirmesinde, “Sayın Cumhurbaşkanımızın 1 Mart’ta açıkladığı kademeli normalleşme planı kapsamında, ‘Dinamik Denetim Modelini Sayın Valimiz öncülüğünde ilimizde hemen hayata geçirilmiş ve başta Belediyemiz olmak üzere tüm kurum ve kuruluşlarımız sistem içerisine kendilerine belirlenen alanlarla ilgili çalışmalarını başlatmıştır.

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası olarak bizlerde Yönetim Kurulu, Meclis ve Meslek Komite Üyelerimizden oluşan ekipler oluşturarak sürecin içerisinde yer almaktayız. Odamız üyesi işyerlerinin denetimini belirlenen kurallar çerçevesinde denetleyerek gerekli tutanaklar tutulmakta ve incelemeler yapılmaktadır.

İşletmelerimizin bir daha kapanmaların yaşanmaması için göstermiş oldukları hassasiyete teşekkür ediyorum. Bizzat benim ve Meclis Başkanımızın da katılımı ile yapılan denetimler bizleri mutlu etmekte ve işletmelerimizin desteğini görmekteyiz. Temizlik, maske, mesafe ve tüm kurallara uyarak bu süreci atlatmak bizim elimizde. Odamız üyesi işyerlerinde gösterilen hassasiyet için tüm Odamız üyelerini kutluyor ve tüm halkımızın da kurallara mutlak suretle eksiksiz uymalarını istirham ediyorum” dedi.