Diyanet İşleri Başkanlığı Umre Organizasyonu ile umre vazifesini yerine getirmek üzere kutsal topraklara gidecek vatandaşlar için Elazığ’da uğurlama programı düzenlendi. Programa İl Müftüsü İrfan Üstündağ, hac ve umre bürosu görevlileri, kafilede görevli imam hatip ve kadın irşat görevlileri, umreciler ile vatandaşlar katıldı.
İmam-ı Azam Camii’nde Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başlayan programda Müftü Üstündağ’ın duası ile devam etti. Ardından umre ibadeti hakkında bilgiler verildi. Ardından umre yolcuları kutsal topraklara uğurlandı.
GÜNDEM
5 gün önceELAZIĞ
11 gün önceELAZIĞ
18 gün önceSAĞLIK
25 gün önceGÜNDEM
26 gün önceGÜNDEM
27 gün önceEKONOMİ
29 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.