Elazığ’ı ve Ülkemizi 2024 Paris Olimpiyatlarında temsil edecek olan Milli Boksör Gizem Özer, bir kez daha Türkiye Şampiyonu oldu.
Elazığ Belediye Spor Kulübü 63 kilogram boksörü Gizem Özer, Kocaeli’nde düzenlenen U22 Büyükler Türkiye Ferdi Boks Şampiyonasında Fenerbahçeli rakibini 5-0 yenerek, bir kez daha Türkiye şampiyonluğunu elde etti. Paris Olimpiyatlarına hazırlanan Milli Boksör, faaliyet programında yer alan şampiyonalara da katılıyor. Boks İl Temsilcisi ve Gizem’in antrenörü Cemil Döndü, Türkiye Şampiyonasında iyi bir maç çıkardıklarını, sırada Kasım ayında Azerbaycan’da geçekleşecek olan Avrupa Şampiyonası olduğunu belirtti..
GÜNDEM
5 gün önceELAZIĞ
11 gün önceELAZIĞ
18 gün önceSAĞLIK
25 gün önceGÜNDEM
26 gün önceGÜNDEM
28 gün önceEKONOMİ
29 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.