Ağın Motofest 17-20 Ağustos’ta düzenlenecek. Ağın Motofest, bölgede yapılacak olan 2. ve en kapsamlı festival olma özelliğini taşıyor. 4 gün boyunca pek çok motosiklet markasının çeşitli aktiviteleri, yöresel oyunlar, sahnelenecek konserler, motosikletle alakalı temel eğitim ve düzenli sürüş etkinliklerine yoğun katılım bekleniyor.
Doğal çam ağaçları ve Keban Baraj Gölü’nün eşlik ettiği yaklaşık 57 dönümlük yarımadada kamp ve karavan alanlarından ücretsiz şekilde yararlanılacak. Ağın Motofest doğa sporları, temel motosiklet eğitimleri, motosiklet ve çeşitli araç tanıtımlarının yanı sıra, çocuklara ayrı; gençlere ayrı özellikte eğlence ve eğitimler sunacak. Ağın Belediye Başkanı Ali Uslu, geçen yıl ilkini gerçekleştirdiklerini festivalle amaçlarının hem Elazığ’ı hem de Ağın’ı tanıtmak olduğunu kaydetti. Festivale herkesi beklediklerini söyleyen Ali Uslu, bu yıl Festivalde yer alacak sanatçıları da paylaştı. Global Mobis Dernek Başkanı Sercenk Emiroğlu, festivale yalnızca motor tutkunlarını değil doğasever herkesi beklediklerini kaydetti.
GÜNDEM
5 gün önceELAZIĞ
11 gün önceELAZIĞ
18 gün önceSAĞLIK
25 gün önceGÜNDEM
26 gün önceGÜNDEM
27 gün önceEKONOMİ
28 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.