height="132" />
Elazığ Stk Platformu Ağustos Ayı İstişare Toplantısı Yaptı

Elazığ Stk Platformu Ağustos Ayı İstişare Toplantısı Yaptı

ABONE OL
Ağu 14, 2023 17:50
Elazığ Stk Platformu Ağustos Ayı İstişare Toplantısı Yaptı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Toplantıda  hasar tespit süreci , yerinde dönüşüm projesi, Pertek Köprüsü ve daha önce STK platformunun gündeme taşıdığı konularla ilgili fikir alışverişi yapıldı.

Toplantı hakkında açıkmalarda bulunan STK dönem sözcüsü Heybet Öztekkeli şu ifadelerde bulundu:

“Bugün toplantımıza ev sahipliği yapan Goncalar Solmasın Derneği Başkanı Sayın Hacı Ormanoğlu hocama çok teşekkür ederim. Daha önce yapmış olduğumuz toplantılarda gündeme taşıdığımız konuların takibi ve istişaresini yapmak için bir araya geldik. Deprem sonrası hasar tespit çalışmaları ve son açıklanan yerinde dönüşüm projesini yakından takip ediyoruz. Konuyla ilgili vatandaşların bizlere ilettiği talepleri değerlendirip ilgili kurumlara aktarma noktasında gerekli çalışmaları yapıyoruz. Ayrıca geçtiğimiz günlerde ilimiz milletvekillerinin Pertek Köprüsünün yapımıyla ilgili sürecin başlayacağını belirtmeleri platformumuzda büyük bir sevinçle karşılandı. Pertek Köprüsü şehrin gelişimine büyük katkı sağlayacak bir çalışmadır. Bu konuyla ilgili olarak toplantımızda bulunan tüm STK temsilcileri büyük bir heyecan içinde sürecin başlamasını bekliyorlar. Emeği geçen tüm milletvekillerimize teşekkür ederiz. Gerçekten son dönemde vekillerimiz hep birlikte şehir için büyük çalışmalara imza atıyorlar.” dedi.

Yapılan değerlendirme sonrası Ağustos ayı Genel kurul toplantısının 21 Ağustos Pazartesi günü saat 19.30’da gerçekleştirilmesine karar verildi.

 

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.