Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin 20 Temmuz Perşembe günü bir takım ziyaretlerde bulunmak üzere Elazığ’a gelecek.
Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin Elazığ’a geliyor. 20 Temmuz Perşembe günü Malatya’dan Elazığ’a gelerek Elazığ Valiliği ve Elazığ Belediyesini ziyaret edecek. Bakan Tekin daha sonra Mehmet Koloğlu Anadolu Lisesinde öğretmenler odası toplantısı gerçekleştirecek. Depremden sonra yapılan okulları da ziyaret edecek olan Bakan Tekin, saat 17.55 uçağı ile Elazığ Havalimanından Ankara’ya gidecek.
GÜNDEM
5 gün önceELAZIĞ
12 gün önceELAZIĞ
18 gün önceSAĞLIK
25 gün önceGÜNDEM
26 gün önceGÜNDEM
28 gün önceEKONOMİ
29 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.