2024 Yerel seçimler öncesinde vatandaşlar ile söyleşi yaptık herkesin ayrı ayrı beklentileri bir yana dursun vatandaş en çok hizmet yapan ve yapacak adayın olmasını ve kazanmasının taraftarı.
Peki, mevcut Belediye Başkanı projelerini tek tek yerine getiriyor mu? Soruna verilen cevaplar ilginç.
Vatandaşın bir kısmı hizmetlerden memnun ama bazı aksaklıkların daha çok olduğunu, ALO 153 çözüm merkezine sorunların bildirilmesine rağmen çözümlerin çoğunun yapılmadığının şikâyeti içinde. Hal böyle olunca da mevcut başkanın da yeni adayların içinde vatandaş tarafından tercih edilmesi yâda seçeneklerin içerisinde olması kararsızlık içinde olduklarının mesajını vermekte.
Evet, şimdiden yeni adaylar yavaş yavaş gün yüzüne çıkmaya başlıyor.
Vatandaş koltuğa oturan başkanın candan yürekten hizmet etmesi gerektiğini ve vatandaşa asla duyarsız kalmamasını istiyor.
GÜNDEM
5 gün önceELAZIĞ
11 gün önceELAZIĞ
18 gün önceSAĞLIK
25 gün önceGÜNDEM
26 gün önceGÜNDEM
27 gün önceEKONOMİ
29 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.