Yüksek teknoloji ürünleri üretimi konusunda yatırım ve Ar-Ge yapmak için Elazığ’a gelen Türk iş adamı Tayyar Bozkurt, Elazığ OSB Yönetim Kurulu Üyesi İzzet Özen tarafından İnovasyon Merkezinde ağırlandı.
Gerçekleşen ziyarete ilişkin açıklamalarda bulunan Elazığ OSB Yönetim Kurulu Üyesi İzzet Özen “Elazığ OSB Yönetim Kurulu Başkanlığı olarak, ilimizde yüksek teknoloji ürünleri üretimi konusunda yatırım ve Ar-Ge yapmak isteyen Slovakya’dan Türk iş adamı Tayyar Bozkurt’u Tasarım ve İnovasyon Merkezimizde ağırladık. İlimize yatırımlarıyla katkı sağlamak isteyen Sayın Tayyar Bozkurt’a eşlik eden Fırat Üniversitesi’nden Prof. Dr. Mehmet Eroğlu ve Elazığ KOSGEB Müdürü Şaban Yaşa’ya katkılarından dolayı teşekkür eriyoruz.” Dedi08
GÜNDEM
5 gün önceELAZIĞ
11 gün önceELAZIĞ
18 gün önceSAĞLIK
25 gün önceGÜNDEM
26 gün önceGÜNDEM
28 gün önceEKONOMİ
29 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.