Başkan Adayı Şekerdağ açıklamasında, “Gazeteci-Yazar Ahmet Kabaklı anısına Ahmet Tevfik Ozan Fuar ve Kongre Merkezinde 8-16 Ekim tarihleri arasında düzenlenen Ulusal Kitap Fuarını ziyaret ederek, yayınevleri, yazarlar ve sektörün içerisinde yer alan firma temsilcilerimizle bir araya geldik. Elazığ Ticaret ve Sanayi Odamızın tüm süreçlerinde yer aldığı Fuar ve Kongre Merkezi ilimiz ekonomisi, sosyal hayatı ve ticareti için çok değerli bir altyapı olmuştur.
Hem lokasyon hem de sosyal donatı ve projesiyle tüm halkımızın ve iş dünyamızın büyük beğenisini gören bu merkezin sunduğu tüm imkanları ilimize ve iş dünyamıza yıl boyu değer üretmesi için Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası olarak tüm süreçlere öncülük etmesi çok önemlidir. Bugün Elazığ Ticaret ve Sanayi Odamızın çok değerli yöneticileri ve iş dünyamızın temsilcileriyle birlikte fuar alanını ziyaret ederek, hem vatandaşlar hem de fuara katılan firmalar ve yazarlarla istişare ettik. Her kesimin memnuniyeti ve şehrimizin bu tür organizasyonlara hazır olması bizleri de yapacağımız çalışmalarda heyecanlandırmıştır. İlimizin hem ticaret hem de sanayi kültürü bu organizasyonları kaldıracak yüksek bir kapasiteye sahiptir. Bu nedenle hem uluslararası hem de bölgesel fuarlar için TOBB destek ve öncülüğünde ilimiz için bu kıymetli altyapıyı sürekli değer üreten bir yapıya inşallah hep birlikte kavuşturacağız” şeklinde konuştu..
Başkan Adayı Şekerdağ açıklamasında, “ İlimiz adına çok önemli olan bu kazanımın iç ticaretimiz ve sosyal hayatımıza değer katması için Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası olarak inşallah yeni dönemde yıl içerisinde en az 4 ayrı sektörel fuarı iş dünyamız, STK’larımız ve ilgili kurumlarımızla şehrimize kazandıracağız” ifadelerini kullandı.
GÜNDEM
5 gün önceELAZIĞ
11 gün önceELAZIĞ
18 gün önceSAĞLIK
25 gün önceGÜNDEM
26 gün önceGÜNDEM
27 gün önceEKONOMİ
29 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.