Bizmişen’de olacak ve Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın vizyon projeleri arasında yer Elazığ Mobilyacılar Sitesi’nin yapım anlaşması protokolü imzalandı.
Elazığ Mobilyacılar Sitesi işi protokolü Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları ve Elazığ Mobilyacılar Derneği Başkanı Muhammet Fethi Dilek arasında imzalandı.
Elazığ Mobilyacılar Üretim Paz. Toplu İş Yeri Yap. Koop tarafından mobilyacılar sitesinin yapımı gerçekleştirilecek.
ŞERİFOĞULLARI: ŞEHRİMİZE HAYIRLI OLSUN
Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları yaptığı açıklamada, “Bizmişen’de Belediyemize ait alanda Elazığ Mobilyacılar Üretim Paz. Toplu İş Yeri Yap. Koop. tarafından yapımı planlanan Elazığ Mobilyacılar Sitesi ile ilgili protokolümüzü Elazığ Mobilyacılar Derneği Başkanı Muhammet Fethi Dilek ile birlikte imzaladık. Şehrimize hayırlı olsun” dedi.
GÜNDEM
5 gün önceELAZIĞ
11 gün önceELAZIĞ
18 gün önceSAĞLIK
25 gün önceGÜNDEM
26 gün önceGÜNDEM
27 gün önceEKONOMİ
28 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.