Bu açıklamanın hemen ardından Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları sosyal medya hesabından su da indirim yaptığını açıkladı.
Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları yaptığı açıklamada, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın açıkladığı karar ile enflasyonla mücadele kapsamında; Elazığ Belediyesi olarak, Su Tüketim Bedelindeki KDV oranını %8’den %1’e indirdik. Şehrimize hayırlı olsun” dedi.
GÜNDEM
5 gün önceELAZIĞ
11 gün önceELAZIĞ
18 gün önceSAĞLIK
25 gün önceGÜNDEM
26 gün önceGÜNDEM
27 gün önceEKONOMİ
28 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.