Başkan Canbay konuyla ilgili açıklamasında şu ifadelere yer verdi; “TAB/İl Birlikleri 2021 Yılı Değerlendirme toplantımız Ankara’da yapıldı. Arıcılık sektörümüze hayırlı olsun. Yoğun katılımın olduğu toplantıda 2021 yılında yapılan iş ve işlemler ile 2022 yılında yapılması planlanan çalışmalar gözden geçirildi. Türkiye Arıcılar Birliği’nin faaliyetleri, projeler ve güncel girişimlerde gelinen son durumun anlatıldığı toplantıda Birliklerin proje ve çalışmaları dinlendi. Bölgesel sorunların ve çözüm önerilerinin de konuşulduğu toplantımızın sektörümüz açısından hayırlı olmasını diliyor, 2022 yılının üyelerimiz için bereketli bir yıl olmasını temenni ediyorum.”
GÜNDEM
5 gün önceELAZIĞ
11 gün önceELAZIĞ
17 gün önceSAĞLIK
25 gün önceGÜNDEM
26 gün önceGÜNDEM
27 gün önceEKONOMİ
28 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.