Basketbol Federasyonu tarafından kendisine yazılı olarak iletilen görev hakkında Erhan Dabak yaptığı açıklamada, ,” Basketbol faaliyetleri ilimizde yıllardır sevilen ve ilgi gören bir spor dalı. Bu çabanın ürünü olarak da kadınlar süper liginde mücadele eden bir takımımızın bulunması Elazığ için bir şanstır. Hem Bayanlar basketbol takımımızın başarısı hem de Elazığ ‘da Basketbol faaliyetlerinin daha geniş şekilde yapılmasını planlıyoruz. Beni bu göreve layık gören federasyon yetkililerine teşekkür ederim. ” ifadelerini kullandı.
GÜNDEM
5 gün önceELAZIĞ
11 gün önceELAZIĞ
18 gün önceSAĞLIK
25 gün önceGÜNDEM
26 gün önceGÜNDEM
27 gün önceEKONOMİ
29 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.