3Gen Elazığspor’un taraftarı önünde oynadığı Efeler 09 SFK Karşılaşmasının seyirci sayısı açıklandı.
3Gen Holding Elazığspor Kulübü, TFF 3. Lig 2. Grubun 11. haftasında 19 Kasım Pazar günü Elazığ Atatürk Stadyumunda oynanan 3Gen H. Elazığspor- Efeler 09 SFK maçının biletli seyirci sayısını açıkladı. Bordo-beyazlı ekibin yenilmezlik serisini 5 maça çıkardığı mücadeleyi 3 bin 275 futbolsever tribünden takip etti. Bu müsabakadan elde edilen hasılat ile ilgili açıklama yapılmazken karşılaşmada 312 resmi güvenlik görevlisi ile 115 özel güvenlik elemanı görev yaptı.
GÜNDEM
5 gün önceELAZIĞ
11 gün önceELAZIĞ
18 gün önceSAĞLIK
25 gün önceGÜNDEM
26 gün önceGÜNDEM
27 gün önceEKONOMİ
29 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.