Ercan Grup Yönetim Kurulu Başkanı İş İnsanı Yüksel Ercan, Elazığspor’a vaat ettiği şampiyonluk prim sözünü yerine getirdi.
Elazığspor’un şampiyonluk yolunda yaptığı zorlu maçlar öncesi ilimiz siyasiler ve iş insanlarının vaat ettiği primler, Elazığspor’a teslim edilmeye devam ediyor.
Bu kapsamda 100 bin TL şampiyonluk pirimi vaadinde bulunan Ercan Grup Yönetim Kurulu Başkanı iş insanı Yüksel Ercan, vaadini yerine getirdi.
İş insanı Yüksel Ercan’ın Elazığspor’a olan desteği takdire şayan. Şampiyonluk için vaat ettiği primi yerine getirmesi, hem kulüp yönetimi hem de taraftarlar için büyük bir memnuniyet kaynağı olmalı. Bu tür destekler, kulüplerin başarıları için önemli bir motivasyon kaynağı olabilir. Elazığspor Başkanı Serkan Çayır’ın da bu desteği memnuniyetle karşıladığını görmek güzel. İş insanlarının ve toplumun diğer kesimlerinin de bu tür sosyal sorumluluk projelerine katkı sağlaması, sporun gelişmesi ve kulüplerin başarıları için önemli bir adım olabilir.
GÜNDEM
5 gün önceELAZIĞ
11 gün önceELAZIĞ
17 gün önceSAĞLIK
24 gün önceGÜNDEM
26 gün önceGÜNDEM
27 gün önceEKONOMİ
28 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.