Fırat Elektrik Dağıtım A.Ş. (Fırat EDAŞ), Elazığ ve ilçelerinde kaliteli ve kesintisiz elektrik arzı sağlamaya yönelik yatırımlarını sürdürüyor. Yaklaşık 45 milyon TL tutarındaki yatırımlar kapsamında;
Fırat EDAŞ Elazığ İl Müdürlüğü yetkilileri, gelişmiş teknoloji ve sürdürülebilir enerji yatırımları ile kesintisiz memnuniyet için Elazığ’ın her noktasında hizmetlerine devam edeceklerini ifade ettiler.
GÜNDEM
5 gün önceELAZIĞ
11 gün önceELAZIĞ
17 gün önceSAĞLIK
24 gün önceGÜNDEM
26 gün önceGÜNDEM
27 gün önceEKONOMİ
28 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.