height="132" />
Erbakan: “Vakit, milletimizin güvenine layık olma vaktidir.”

Erbakan: “Vakit, milletimizin güvenine layık olma vaktidir.”

ABONE OL
May 17, 2024 13:25
Erbakan: “Vakit, milletimizin güvenine layık olma vaktidir.”
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, Şanlıurfa’ya gerçekleştirdiği ziyarette önemli açıklamalarda bulundu. Erbakan, Şanlıurfa’da düzenlenen basın toplantısında, “Vakit, milletimizin güvenine layık olma vaktidir.” diyerek, partisinin yerel yönetimlerdeki hedeflerini ve ilkelerini dile getirdi.

Toplantıya Erbakan’ın yanı sıra, Genel Başkan Yardımcısı Suat Kılıç, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Kasım Gülpınar, Karaköprü Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Yeniden Refah Partisi Şanlıurfa İl Başkanı Ahmet Yetimoğlu, partililer, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, ilçe başkanları, meclis üyeleri ve vatandaşlar katıldı.

Erbakan, konuşmasında, Şanlıurfa’da ahlaklı belediyeciliğin başladığını ifade ederek, “Kollarımızı sıvayacağız ve kazanmış olduğumuz altmış üç belediyede ‘Milli Görüş Belediyeciliğini’, ‘Ahlaklı Belediyeciliği’ uygulamak için canla başla çalışacağız. Şimdi bizler için hizmet vaktidir. Milletimizin güvenine, desteğine ve teveccühüne layık olma vaktidir.” dedi.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Kasım Gülpınar da toplantıda yaptığı konuşmada, “Milli Görüş belediyeciliğini beş yıl içerisinde tüm Türkiye’ye ispat edeceğiz.” diyerek, ilk günden itibaren çalışmaların başladığını belirtti. Gülpınar, “Tespitlerimizi yapıyoruz, teşhislerimizi koyuyoruz ve bundan sonra da çözüm önerileri için gayret edeceğiz. Ciddi sıkıntılar var. Bunları önümüzdeki süreçte kamuoyu ile yakından paylaşacağız. Hiçbir şekilde bir mazeretin arkasına sığınmadan halkın iradesinin tecelli ettiği bu seçim ortamından sonra halka karşı olan mesuliyetimizi, ekip arkadaşlarımızla beraber sonuna kadar yerine getirmenin gayreti içerisinde olacağız. Bizlere bu emaneti verdiği için halkımıza bir kez daha teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Erbakan’ın ziyareti, Yeniden Refah Partisi’nin yerel yönetimlerdeki iddiasını ve çalışma azmini bir kez daha gözler önüne serdi. Partinin, kazandığı belediyelerde uygulayacağı politikalar ve hizmet anlayışı, gelecek dönem için önemli bir merak konusu oldu.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.