height="132" />
ADALETLİ BİR TÜRKİYE İÇİN YOLLARDAYIZ

ADALETLİ BİR TÜRKİYE İÇİN YOLLARDAYIZ

ABONE OL
May 15, 2024 13:04
ADALETLİ BİR TÜRKİYE İÇİN YOLLARDAYIZ
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Adalet Birlik Partisi Genel Başkanı İrfan Uzun, ülkede yaşanan tüm adaletsizliklere karşı emeklilerin haklarını aramak için başlattıkları Adalet Yürüyüşü’nde SMA’lı bebeklere de dikkat çekti.
Adalet Birlik Partisi Genel Başkanı İrfan Uzun, Cumhuriyet ve Adalet Partisi Genel Başkanı Ahmet Sevim ile birlikte “Adalet İçin Adalet Birlik Partisi Yollarda” sloganı ile İstanbul’dan Ankara’ya yürüyor. Adalet Birlik Partisi Genel Başkanı İrfan Uzun, İstanbul Pendik’ten başladıkları ve Ankara’da tamamlamayı planladıkları yürüyüş güzergahı boyunca yaşanan adaletsizliklere dikkat çekiyor.
EMEKLİLERİMİZ HAK ETTİKLERİ SAYGIYI GÖRMELİ
Emeklilerin yaşadığı sorunlara dikkat çeken Genel Başkan İrfan Uzun, “Emeklilerimizin daha iyi yaşam şartlarına kavuşması, maaşlarının yaşam maliyetlerine uygun düzeltilmesi ve ülkemizde yaşanan tüm adaletsizliklere karşı yürüyoruz. Emeklilerimize hak ettikleri saygıyı göstermeli onların yaşam kalitesini artıracak Politikalar geliştirmeli ve onların toplumun bir parçası olarak kabul etmeliyiz. Unutmayalım ki bugün emeklilerimizin karşılaştığı sorunlar yarının gençleri için de bir öncüdür sonuç olarak emeklilerimizin sorunlarına duyarlı olmalı onlara destek olmalı ve yaşlılarımıza saygı göstererek onların toplum içinde aktif ve mutlu bir yaşam sürdürmelerini sağlamalıyız” dedi.
SMA HASTALARINA UMUT OLSUN
SMA’lı bebeklere de dikkat çeken Başkan Uzun, “Ayrıca SMA hastaları, 6191 sayılı Kanun kapsamındaki düzensizlikler, özel güvenlik görevlileri, polislerimizin çalışma saatleri ve öğretmen atamalarındaki adaletsizlikler gibi konulara da dikkat çekmeyi amaçlıyoruz. SMA hastalarının tıbbi ihtiyaçlarını karşılamalarına, hayatlarının kolaylaştırılmasına, tedavi imkânlarına destek vermek için yürüyüşümüz umut olsun istiyoruz” dedi.
ADALETLİ BİR TÜRKİYE İÇİN YOLLARDAYIZ
Yürüyüş, İstanbul Pendik’ten başlayıp, Düzce üzerinden Ankara’ya ulaşmayı hedefliyor. Adalet Birlik Partisi ve Cumhuriyet ve Adalet Partisi liderleri, yürüyüşe katılan vatandaşlarla birlikte Türkiye’nin dört bir yanından destek beklediklerini ifade etti. İrfan Uzun, “Bu yürüyüş, sadece emeklilerimiz için değil, adaletsizlik hisseden herkes için. Biz, adaletli bir Türkiye için yollardayız. Sesimizi duyurmak ve değişim yaratmak için herkesi bu harekete katılmaya davet ediyoruz” şeklinde konuştu.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.