height="132" />
CHP’den Çiftçilere Destek Mesajı: “İktidar Değer Vermese de Biz Çiftçimizin Yanındayız!”

CHP’den Çiftçilere Destek Mesajı: “İktidar Değer Vermese de Biz Çiftçimizin Yanındayız!”

ABONE OL
May 13, 2024 15:44
CHP’den Çiftçilere Destek Mesajı: “İktidar Değer Vermese de Biz Çiftçimizin Yanındayız!”
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) PM üyesi ve Yerel Yönetimlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Ecevit Keleş, 14 Mayıs Çiftçiler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Keleş, mesajında Türkiye’nin tarım sektörünün önemine vurgu yaparak, çiftçilerin yaşadığı zorluklara dikkat çekti.

Keleş’in açıklamalarına göre, Türkiye’nin kırsal kesiminde yaşayan ve tarımla uğraşan binlerce çiftçi, iktidarın yetersiz politikaları ve plansız uygulamaları yüzünden zor günler geçiriyor. İktidarın çiftçiye verdiği değerin yetersiz olduğunu belirten Keleş, “Çiftçilerimiz, tarımsal üretimde karşılaştıkları sorunlara rağmen ülkemizin temelini oluşturan sektörlerden biridir. Ancak ne yazık ki, iktidarın tarım politikaları çiftçilerimizi göz ardı etmekte ve yerli üretimi bitirmeye yönelik adımlar atmaktadır.” dedi.

Gerekli Adımları Atmaya Kararlıyız:

Keleş, CHP olarak her zaman çiftçilerin yanında olduklarını ve onların haklarını korumak için mücadele ettiklerini vurgulayarak, şunları dile getirdi: “Bizler, çiftçilerimizin emeğine ve alın terine değer veriyoruz. Tarım sektörünün güçlenmesi, çiftçilerimizin refahının artması için gereken adımları atmaya kararlıyız. Çiftçilerimizin sorunlarına çözüm üretmek ve onların yaşam standartlarını yükseltmek için çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Değerli çiftçilerimiz, sizler ülkemizin en değerli varlıklarısınız. Sizlerin emeği olmadan tarım sektörü ve dolayısıyla ülkemiz ayakta duramaz. Sizlere olan desteğimiz ve mücadelemiz sürecek. 14 Mayıs Çiftçiler Günü’nüzü en içten dileklerimle kutluyor, sağlıklı ve bereketli günler diliyorum” dedi.

Ecevit Keleş’in açıklamaları, CHP’nin tarım politikası ve çiftçilere bakış açısı hakkında önemli bilgiler vermektedir. CHP, tarım sektörüne ve çiftçilere gereken önemin verilmemesine karşı eleştirilerini dile getirmekte ve bu alanda yapılması gerekenler konusunda çözüm önerileri sunmaktadır.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.