İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, 5 Mayıs’ta Beylikdüzü Yaşam Vadisi’nde “6 Mayıs Gençliğimiz Var Sahnesi”nde düzenlenen etkinlikte vatandaşlarla bir araya geldi.
CHP Yüksek Disiplin Kurulu Başkanı Turan Taşkın Özer, CHP milletvekilleri Engin Altay ve Zeynel Emre, CHP Parti Meclisi üyeleri Cem Aydın ve Berker Esen ile Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık’ın da eşlik ettiği buluşmada İmamoğlu, Beylikdüzü Yaşam Vadisi’nin İstanbul’daki büyük değişimin sembollerinden biri olduğunu vurguladı.
Konuşmasında şunları kaydetti:
İmamoğlu’nun konuşmasının ardından çeşitli müzik ve dans gösterileri gerçekleşti.
GÜNDEM
5 gün önceELAZIĞ
11 gün önceELAZIĞ
18 gün önceSAĞLIK
25 gün önceGÜNDEM
26 gün önceGÜNDEM
27 gün önceEKONOMİ
28 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.