TFF 3. Lig 2. Grupta sezona şampiyonluk parolasıyla giriş yapan ancak geride kalan 3 haftada beklentilerin uzağında kalan 3Gen Holding Elazığspor, galibiyet hasretinin yanı sıra gol yollarında da etkisiz kaldı. Geride kalan 3 haftada 2 puan çıkaran bordo-beyazlılar, 3 maçta sadece 1 kez rakip fileleri havalandırdı. Elazığspor’un tek golünü de Turgutluspor karşısında penaltıdan Cengizhan Akgün üretti.
3 hafta sonunda 2 puanla grubunda 12. sırada yer alan bordo-beyazlı ekip, TFF 3. Lig 2. Grubun 4. haftasında sahasında TPAO Batman Petrolspor’la karşı karşıya gelecek.
GÜNDEM
5 gün önceELAZIĞ
11 gün önceELAZIĞ
18 gün önceSAĞLIK
25 gün önceGÜNDEM
26 gün önceGÜNDEM
27 gün önceEKONOMİ
28 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.