Elazığ Valisi Dr. Ömer Toraman, ekonominin kalbi Organize Sanayi Bölgesi’nde incelemelerde bulundu. Vali Toraman’a OSB Yönetim Kurulu Başkanı Suat Öztürk’te de eşlik etti. Başkan Suat Öztürk gerçekleşen görüşmede Elazığ Organize Sanayi Bölgesi’nde yapılması planlanan yatırımlar ve çalışmaları anlattı. Vali Dr. Ömer Toraman, Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet gösteren Mesta Mermer Fabrikası’nı ziyaret ederek çalışanları tebrik etti.
GÜNDEM
5 gün önceELAZIĞ
11 gün önceELAZIĞ
18 gün önceSAĞLIK
25 gün önceGÜNDEM
26 gün önceGÜNDEM
27 gün önceEKONOMİ
28 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.