AK Parti Elazığ Milletvekili Prof. Dr. Erol Keleş, Şoförler Odası Başkanı Şevket Toraman ve Yönetimi ile bir araya geldi. Ziyarette değerlendirmelerde bulunan Başkan Toraman, Elazığ’da en büyük sıkıntısı olan odalardan biri olduklarını kaydetti. Milletvekili Prof. Dr. Keleş de, oda başkanlarını ziyaret ederek, sıkıntılarını ve taleplerini dinlediklerini ifade etti.
GÜNDEM
5 gün önceELAZIĞ
11 gün önceELAZIĞ
18 gün önceSAĞLIK
25 gün önceGÜNDEM
26 gün önceGÜNDEM
27 gün önceEKONOMİ
28 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.