Akgömlek köyünde düzenlenen etkinliğe farklı illerden gelerek katılanlar Sultan Sinemilli Türbesini ziyaret etti.
Elazığ Fevzi Çakmak Semah ekibi türbede semah gösterisi sundu. Sanatçı Pınar Aydınlar, değerleri ziyaret etmenin önemine değinerek, gençlerden de değerlere sahip çıkmalarını istedi. Daha sonra etkinliğe katılan sanatçılar şarkılar seslendirdi.
Dernek başkanı Nadir Ergen, bu tür etkinliklerin birliği, beraberliği, hoşgörüyü artırdığını belirterek, “Umut ediyorum ki bu etkinliğimiz yıllar boyunca devam edecektir. Etkinliğin muharrem ayına denk gelmesi bizim için önemli. Emeği geçen herkese ve Keban Belediye Başkanı Fethiye Atlı’ya teşekkür ederim” dedi. Daha sonra kesilen kurbanlar kazanlarda bulgurla pişirilerek beraberinde aşure ile ziyarete gelen ve etkinliğe katılan tüm misafirlere ikram edildi.
GÜNDEM
5 gün önceELAZIĞ
11 gün önceELAZIĞ
18 gün önceSAĞLIK
25 gün önceGÜNDEM
26 gün önceGÜNDEM
28 gün önceEKONOMİ
29 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.