24 Ocak 2020 yılında meydana gelen deprem sonrası Elazığ’da birçok konut ve iş yerinin yanı sıra okullarda da ağır hasar meydana gelmişti.
Deprem sonrası Elazığ’a okul yapımı için destekte bulunulacağını bildiren İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Sürsürü Mahallesi’nde bulunan ve 2020 depreminde ağır hasar aldığı için yıkılan Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin yapım çalışmalarını incelemek üzere Elazığ’a geldi.
GÜNDEM
5 gün önceELAZIĞ
11 gün önceELAZIĞ
18 gün önceSAĞLIK
25 gün önceGÜNDEM
26 gün önceGÜNDEM
27 gün önceEKONOMİ
29 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.