height="132" />  
Meslek Komite Toplantıları Başkan Alan’ın Katılımlarıyla Gerçekleşti

Meslek Komite Toplantıları Başkan Alan’ın Katılımlarıyla Gerçekleşti

ABONE OL
Tem 28, 2023 16:48
Meslek Komite Toplantıları Başkan Alan’ın Katılımlarıyla Gerçekleşti
0

BEĞENDİM

ABONE OL
 
 

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Meslek Komiteleri, gruplar halinde Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan ile bir araya gelerek sektörlerin ve üyelerin problemleri hakkında görüştüler. Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası 14 ayrı meslek grubundan oluşan Komite Toplantıları, Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu İdris Alan’ın katılımlarıyla 3 gün süren toplantılar neticesinde tamamlandı.

Alan: Bütün Komite Üyelerime Teşekkür Ediyorum

Toplantıların ardından değerlendirmelerde bulunan Başkan Alan, “Komiteler, odaların işleyen çarklarıdır. Göreve geldiğimiz günden itibaren komite toplantılarımız aksamadan devam ediyor. Üyelerimizin sorunlarını sahada dinleyen komite üyelerimiz, komite toplantılarımızla bu sorunları bizlere taşıyor. Tamamladığımız toplantılarımızda 15 sayfalık rapor oluşturduk. Toplantıdan edindiğimiz notlarımızı bu ay gerçekleştirdiğimiz meclis toplantımızda gündeme getirerek ilgili kuruluşlar ile paylaşacağımız çalışmamızı başlatmış olacağız. Komite toplantılarımıza yüksek oranda katılımlarından ötürü bütün komite üyelerime teşekkür ediyorum” İfadelerini kullandı.

 

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.