Elazığ İl Müftülüğü tarafından imam hatip, müezzin kayyım ve Kur’an kursu öğreticileriyle aylık mutat toplantısı gerçekleştirildi.
Toplantıda İl Müftüsü İrfan Üstündağ tarafından gündemdeki konular değerlendirildi ve personele bilgiler verildi. Toplantının ardından il vaizi Murat Ayhan tarafından ‘Din İstismarına Karşı Sahih Dini Bilginin Önemi’ konulu konferans verildi. Toplantı bitiminde Müftü Üstündağ tarafından vekâletle kurban bağışında özveriyle çalışan personele teşekkür belgesi takdim edildi.
GÜNDEM
5 gün önceELAZIĞ
11 gün önceELAZIĞ
18 gün önceSAĞLIK
25 gün önceGÜNDEM
26 gün önceGÜNDEM
27 gün önceEKONOMİ
29 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.