17 – 18 Haziran’da gerçekleştirilen Yükseköğretim Kurumları Sınavının (YKS) sonuçları 20 Temmuz’da açıklandı. Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Göktaş da Türkiye’nin en başarılı 23 üniversitesi arasına giren Fırat Üniversitesine tüm öğrencileri davet ettiğini söyledi.
Rektör Göktaş yaptığı açıklamada, “17 – 18 Haziran 2023 tarihlerinde gerçekleştirilen YKS sonuçları açıklandı. Sonuçların tüm öğrencilere ve ailelerine hayırlı olmasını diliyorum. Öğrenci adaylarımızı ülkemizin 23 Araştırma Üniversitesinden biri olan Fırat Üniversitesine davet ediyorum” dedi.
GÜNDEM
6 gün önceELAZIĞ
12 gün önceELAZIĞ
18 gün önceSAĞLIK
25 gün önceGÜNDEM
26 gün önceGÜNDEM
28 gün önceEKONOMİ
29 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.