Elazığlı Hemşehrimiz Deprem Uzmanı Prof. Dr. Naci Görür, Malatya Uluköy’de meydana gelen 4,0 şiddetindeki depremin ardından açıklamalarda bulundu. “ELAZIĞ DEPREMİ OLDUĞU İÇİN ENDİŞE EDİLMEMESİ GEREKİR” Deprem Uzmanı Prof. Dr. Naci Görür, “Malatya/Uluköy’de 4,0 deprem oldu.
Deprem DAF üzerinde. 6 Şubat depremlerinde DAF’ın KD’a, Pütürge taraflarına, doğru da enerji transfer edildiği bir gerçek. Bu depremler muhtemelen bu nedenlerle oluyor ama ana kolda 2020 Elazığ depremi olduğu için endişe edilmemesi gerekir.” dedi.
GÜNDEM
5 gün önceELAZIĞ
11 gün önceELAZIĞ
18 gün önceSAĞLIK
25 gün önceGÜNDEM
26 gün önceGÜNDEM
27 gün önceEKONOMİ
29 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.