Tüm Kalkınma İş Adamları ve Girişimciler Derneği Genel Başkanı Nihat Tanrıkulu, Elazığ il başkanlığının açılışına katılmak üzere Elazığ’a geldi.
Havalimanında karşılanan Genel Başkan Nihat Tanrıkulu, TÜMKİAD’ın rakip olan değil, devlete bir sivil toplum kuruluşu kazandırmak adına var olduğunu söyledi. Havalimanındaki karşılamanın ardından TÜMKİAD Elazığ Şubesi’ne geçildi. İl Başkanlığı binasında açıklama yapan Tanrıkulu, devletçi bir sendika kuracaklarını ifade etti. Genel Başkan Tanrıkulu, memlekete faydalı olmak için yola çıktıklarını ve şehirden almaya değil, katkı sunmaya geldiklerini vurguladı. Derneğin İl Başkanı Osman Özçelik de konuşmasında, Genel Başkan Tanrıkulu’nun yanında olduklarını kaydetti.
GÜNDEM
5 gün önceELAZIĞ
11 gün önceELAZIĞ
18 gün önceSAĞLIK
25 gün önceGÜNDEM
26 gün önceGÜNDEM
27 gün önceEKONOMİ
28 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.