Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin Elazığ’a geliyor. 20 Temmuz Perşembe günü Malatya’dan Elazığ’a gelerek Elazığ Valiliği, İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Elazığ Belediyesi, AK Parti İl Başkanlığı ve MHP il başkanlığı ziyaret edecek. Bakan Tekin daha sonra Mehmet Koloğlu Anadolu Lisesinde öğretmenler odası buluşmaları adı altında öğretmenler ile toplantı gerçekleştirecek. Depremden sonra yapılan okulları da ziyaret edecek olan Bakan Tekin, saat 17.55 uçağı ile Elazığ Havalimanından Ankara’ya gidecek.
GÜNDEM
5 gün önceELAZIĞ
12 gün önceELAZIĞ
18 gün önceSAĞLIK
25 gün önceGÜNDEM
26 gün önceGÜNDEM
28 gün önceEKONOMİ
29 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.