Elazığ İl Özel İdaresi 4 adet dükkânını Açık artırma usulüyle satışa çıkarttı. İhale için bugün saat 10.00’da toplanıldı. İhalede katılımcı olmadığı için ileri bir tarihi ertelendi.
Elazığ İl Özel İdaresi, Keban Yolu üzerinde bulunan 4 adet dükkânını satışa çıkardı. Açık artırma usulüyle gerçekleşecek olan ihale için 18 Temmuz Salı günü saat 10.00’da İl Özel İdaresi Toplantı Salonunda il encümenleri tarafından toplanıldı. İhaleye kimse katılmadığı için ihale ileri bir tarihi ertelendi.
GÜNDEM
5 gün önceELAZIĞ
11 gün önceELAZIĞ
18 gün önceSAĞLIK
25 gün önceGÜNDEM
26 gün önceGÜNDEM
28 gün önceEKONOMİ
29 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.