KAPALI SPOR SALONSUZ İLÇEMİZ KALMADI
Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından finanse edilen Merkez ve İlçe Belediyeleri tarafından ihaleleri gerçekleştirilerek ilimize kazandırılan Gençlik ve Spor Yatırımları kapsamında Elazığ Merkez ve İlçelerde Kapalı Spor Salonu inşa çalışmaları tamamlandı.
Son üç yıl içerisinde ilimize kazandırılan spor yatırımları kapsamında İl Merkezinde, İlçelerde ve Beldelerde olmak üzere Gençlik Spor yatırımları tamamlanarak hizmet vermeye hazır.
Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulsamet Eren yapılan açıklamada, “Daha önce dört ilçemizde; Kovancılar, Karakoçan, Arıcak ve Keban ilçelerimizde spor salonlarımızın büyük bakım ve onarımları yapılmıştı. Şimdi ise 6 ilçemizde sıfırdan Gençlik ve Spor bakanlığı toplu yatırımı kapsamında yapmış olduğumuz yatırımlar ile 6 ilçemizde spor salonu inşa çalışmaları tamamlanarak hizmete açıldı. Böylelikle 10 ilçemiz spor salonuna kavuşmuş oldu. Emeği geçen başta Sayın Bakanımıza, Sayın Valimiz Dr. Ömer Toraman’a, Milletvekillerimize, Belediye Başkanımıza ve İl Başkanlarımıza şehrin gençlik ve sporu adına teşekkürlerimizi sunuyoruz” ifadelerine yer verildi.
Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından finanse edilen Merkez ve İlçe Belediyeleri tarafından ihaleleri gerçekleştirilerek ilimize kazandırılan Gençlik ve Spor Yatırımları kapsamında Elazığ Merkez ve İlçelerde Kapalı Spor Salonu inşa çalışmaları tamamlandı.
Son üç yıl içerisinde ilimize kazandırılan spor yatırımları kapsamında İl Merkezinde, İlçelerde ve Beldelerde olmak üzere Gençlik Spor yatırımları tamamlanarak hizmet vermeye hazır.
Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulsamet Eren yapılan açıklamada, “Daha önce dört ilçemizde; Kovancılar, Karakoçan, Arıcak ve Keban ilçelerimizde spor salonlarımızın büyük bakım ve onarımları yapılmıştı. Şimdi ise 6 ilçemizde sıfırdan Gençlik ve Spor bakanlığı toplu yatırımı kapsamında yapmış olduğumuz yatırımlar ile 6 ilçemizde spor salonu inşa çalışmaları tamamlanarak hizmete açıldı. Böylelikle 10 ilçemiz spor salonuna kavuşmuş oldu. Emeği geçen başta Sayın Bakanımıza, Sayın Valimiz Dr. Ömer Toraman’a, Milletvekillerimize, Belediye Başkanımıza ve İl Başkanlarımıza şehrin gençlik ve sporu adına teşekkürlerimizi sunuyoruz” ifadelerine yer verildi.
GÜNDEM
5 gün önceELAZIĞ
11 gün önceELAZIĞ
18 gün önceSAĞLIK
25 gün önceGÜNDEM
26 gün önceGÜNDEM
27 gün önceEKONOMİ
29 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.