Elazığ’da imam hatip ve müezzin kayyımlarına yönelik düzenlenen seminer sona erdi.
Elazığ İl Müftülüğü tarafından 10 ilçede yaz Kur’an kurslarında görev alacak imam hatip ve müezzin kayyımlara yönelik seminerler düzenlendi. İmam hatipler Yunus Can ve Yener Yelmen tarafından verilen seminerlerde, yaz Kur’an kursları uygulama esasları çerçevesinde, kayıtların nasıl yapılacağı, eğitimin niteliğinin ve niceliğinin artırılması için hangi faaliyetlerin yapılabileceği ile ilgili konular slayt eşliğinde anlatıldı.
GÜNDEM
5 gün önceELAZIĞ
12 gün önceELAZIĞ
18 gün önceSAĞLIK
25 gün önceGÜNDEM
26 gün önceGÜNDEM
28 gün önceEKONOMİ
29 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.