DOLAR 31,1835 0.12%
EURO 33,7602 -0.15%
ALTIN 2.033,730,05
BITCOIN 18322684,35%
Elazığ

AÇIK

13:22

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

BAŞKAN ALAN: KIRMIZI ÇİZGİMİZ ELAZIĞ
24 okunma

BAŞKAN ALAN: KIRMIZI ÇİZGİMİZ ELAZIĞ

ABONE OL
Haz 20, 2023 15:24
BAŞKAN ALAN: KIRMIZI ÇİZGİMİZ ELAZIĞ
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Elazığ söz konusu olduğunda, tereddütsüz birleşmeliyiz.

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan, Elazığ Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Suat Öztürk ile birlikte AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım’ı ziyaret ettiler.

Ziyarete ilişkin değerlendirmelerde bulunan Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan, “Sayın Şerafettin Beyefendiyle takriben 1 yıldır çalışıyoruz, Elazığ’a güzel işler yaptığı kanaatindeyim. Bizde sayın başkanımızın ifade ettiği gibi yeni seçilen milletvekillerimize başarılar diliyoruz. Biz iş dünyası olarak odamıza gelen milletvekillerimizi takdir edersiniz ki bir manifesto yayınladık bu manifesto 13 maddeden oluşuyordu sağolsun gelen milletvekili adaylarımızın hepsi manifestomuzun altına imzalarına attılar. Burada Cumhurbaşkanlık makamını temsil eden Sayın Şerafettin Yıldırım ve Milletvekillerimizden ciddi beklentilerimiz var. Bizim amacımız şehrimizi hak ettiği refah seviyesine getirmek. Yani bölmeden şehri germeden kaldırım siyaseti değil de yani iş Elazığ’ın çıkarı, menfaati olunca yani hem muhalif olsun hem CHP olsun hem MHP olsun hem AK Parti olsun hepsi bir araya gelsin Elazığ için mücadele versinler biz böyle bir yönetim anlayışı bekliyoruz ki milletvekillerimizin hepsi de birbirinden değerli ve kıymetli. Bizde iş dünyası olarak bu beklentilerimizi de kendileri yerlerine getirirler bizde kendilerini alkışlarız” ifadelerini kullandı.

ÖZTÜRK: “ELAZIĞ’IN İSTİKBALİ PARLAK”

Elazığ OSB Başkanı Suat Öztürk, “İnsanların beklentisi var, Elazığ’ın, toplumun beklentisi var hizmet anlamında daha çok çalışmaları lazım daha başarılı işler yapmaları lazım. Bunları bu dönemde de tahmin ediyorum bizde Elazığ Organize Sanayi olarak Elazığ’ın sanayileşmesi ve diğer sorunlarını Ticaret Sanayi Odası’yla bizlerle diğer sivil toplum örgütleriyle beraber bir uyum içerisinde ve fikir alışverişi ve projeler bazında çalışacak Elazığ’a katma değer sağlamaları kazım. Elazığ’ın istikbali parlak önümüzdeki 5 yıl ve ikinci 5 yılda bunları iyi değerlendirmemiz lazım. Şayet bölgemizde deprem yaşanmış büyük bir afet olmuşmuş Elazığ bunu fırsata çevirmek zorunda bu anlamda da bütün arkadaşlarımız her alanda Elazığ’ın bütün kalkınma modellerinde, hizmet sektörlerinde, spor anlamında, eğitim sorunlarında, sağlık sektöründe her alanda iyi bir ivedi kazanarak mesafe ve yol almak zorundadır. Bunda milletvekillerimiz mutlaka her konuda öncelik etmeleri lazım. Yeni dönemde de Şeref Başkanımızla en iyi şekilde çalışacağımızı ve Şeref Başkanın yapmış olduğu çalışmalar bugüne kadar sağlık ve başarılı Elazığ’a faydalı işler yapmıştır” dedi.

YILDIRIM: “PAYDAŞLIK KÜLTÜRÜNÜ BİRLİKTE YAPACAĞIZ”

Elazığ’ın vizyon projelerini hayata geçirecekleri bir süreç içinde olduklarını söyleyen Ak Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, Organize Sanayi Bölgesi ve Ticaret Odası ile önceden olduğu gibi yeni dönemde de paydaşlık kültürü anlayışı ile hareket edileceğini söyledi. Yıldırım, “Şehrin büyük projelere, vizyon projelere ve sorunların çözümü ile ilgili paydaşlık kültürünün sindirilmesi gereken bir sürecin tam başındayız. Aynı zamanda bu insanlarımız, bu temsiliyetlerimiz şehrin kalkınması noktasında sürekli ellerini taşın altına koymuşlardır, doğal olarak beklentileri bu güçlü temsiliyetten sürekli yanında olması onların önünü açması onların sorunların giderilmesi noktasında ön ayak olunması. Dün olduğu gibi bugünde aynı hassasiyetle o paydaşlık kültürünü birlikte yapacağız çünkü bu şehrin ve ülkenin bu tür yaklaşımlara çok ihtiyacı var. büyük fotoğraftan bakacağız büyük fotoğrafı geliştirmenin altlıklarını oluşturacağız” dedi.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Anketler

ELAZIĞ BELEDİYE BAŞKANI SİZCE KİM OLUR?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.