Elazığ Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi’nin 2022 hesap yılı olağan genel kurul toplantısı gerçekleştirildi.
Elazığ Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi 2022 hesap yılı olağan genel kurul toplantısı gerçekleştirildi. Genel Kurulda Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı Cebrail Karlıdağ, kooperatifin bütçesi ile ilgili üyelere bilgiler verdi. Ardından mali rapor üyelerinin oyları ile kabul edildi.
GÜNDEM
5 gün önceELAZIĞ
11 gün önceELAZIĞ
18 gün önceSAĞLIK
25 gün önceGÜNDEM
26 gün önceGÜNDEM
28 gün önceEKONOMİ
29 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.