Kadınların bin bir özen ve incelikle yaptıkları el emekleri görücüye çıktı .
Elazığ’da Köy Yaşam Merkezi kurslarında kadınların yaptığı el emeği göz nuru ürünler, görücüye çıktı.
Elazığ Halk Eğitimi Merkezi tarafından Köy Yaşam Merkezi Kursu açıldı. Açılan kursu katılan kadınlar hünerlerini gösterdi. İlmek ilmek büyük bir özenle üretilen ürünler görenleri kendine hayran bıraktı. Kadın elinin değdiği her şeyin güzelleştiğini bir kez daha hatırlattı. Yıl boyunca kursta üretilen el emeği göz nuru eserler, Sarıçubuk Köy Yaşam Merkezinde görücüye çıktı.
Vatandaşların yoğun katılımı ile gerçekleştirilen açılışta kadınların yaptığı ürünler sergilendi. Sergiye katılım sağlayan herkes ürünleri hayranlıkla inceledi. Gün boyu vatandaşlar tarafından ziyaret edilen serginin devam edeceği öğrenildi.
GÜNDEM
5 gün önceELAZIĞ
11 gün önceELAZIĞ
18 gün önceSAĞLIK
25 gün önceGÜNDEM
26 gün önceGÜNDEM
27 gün önceEKONOMİ
28 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.