Haberi sosyal medya hesabından duyuran Ağın Belediye Başkanı Ali Uslu yaptığı açıklamada: “2017 Yılında İlçemizi Ziyaret Eden Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım Bey İlçemize Entegre Hastanesi Sözü Vermişti. Bizlerin de Çok Önemsediği ve Her Mecrada Hastane Eksiğimizi Dile Getirdiğimize Siz Kıymetli Hemşehrilerimiz de Şahit Olmuşsunuzdur. Feryadımıza Kulak Veren, İlçemizin en büyük eksiğini bilen, Ağınlı ve Ağın Sevdalısı Kıymetli Bürokratımızın desteğiyle 10 Yataklı Entegre Hastanesi Yapım İşi, Cumhurbaşkanlığı 2023 yılı yatırım programına Alındığının Mutlu Haberini Siz Kıymetli Hemşehrilerimiz ile Paylaşmak İstedim. Bu bağlamda ilçemize desteğini esirgemeyen Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan Bey ve İlgili Bürokratımıza ilçem ve hemşerilerim adına Şükranlarımı Sunar, İlçemize ve Hemşehrilerimize Hayırlı Olmasını Cenab-ı haktan niyaz ederim..” dedi.
GÜNDEM
5 gün önceELAZIĞ
11 gün önceELAZIĞ
18 gün önceSAĞLIK
25 gün önceGÜNDEM
26 gün önceGÜNDEM
27 gün önceEKONOMİ
29 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.