Elazığ Belediye Başkanlığı seçiminde MASSAD’ın önemli bir rol oynayabileceği düşünülüyor.
Bölgede Elazığ merkezde ortalama 100 bin üyesi bulunan dernek, Elazığ’ın en büyük sivil toplum kuruluşu olarak biliniyor. MASSAD’a kayıtlı olup Maden ilçesinde ikamet edenlerin Elazığ merkezdeki oy sayısının yaklaşık 45 bin olduğu tahmin ediliyor. Sivrice’de 25 bin, Arıcak’ta 15 bin ve Alacakaya’da 15 bin oy potansiyeline sahip olan MASSAD’ın desteği, seçim sonuçlarını önemli ölçüde etkileyebilir.
MASSAD’ın Seçim Sonuçlarını Nasıl Etkileyebileceği:
MASSAD’ın Seçimlerde Dikkat Edeceği Hususlar:
Sonuç olarak: MASSAD’ın Elazığ Belediye Başkanlığı seçiminde önemli bir rol oynayabileceği ve seçim sonuçlarını etkileyebilecek bir güce sahip olduğu düşünülüyor.
Not: Bu bilgiler, mevcut verilere ve tahminlere dayanmaktadır. Seçim sonuçları, seçmenlerin tercihlerine ve diğer faktörlere bağlı olarak değişebilir.
GÜNDEM
5 gün önceELAZIĞ
11 gün önceELAZIĞ
18 gün önceSAĞLIK
25 gün önceGÜNDEM
26 gün önceGÜNDEM
27 gün önceEKONOMİ
29 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.