Etüt çalışmaları tamamlanan Ağın ve Sivrice Devlet Hastanelerinin yapım ihaleleri önümüzdeki günlerde gerçekleştirilecek.
AK Parti Elazığ Milletvekilleri Prof. Dr. Erol Keleş, Ejder Açıkkapı ve Mahmut Rıdvan Nazırlı tarafından yapılan ortak açıklamada, her iki hastanenin de etüt çalışmalarının tamamlandığı ve ihalelerinin yakın zamanda yapılacağı duyuruldu.
Ağın Devlet Hastanesi:
Sivrice Devlet Hastanesi:
Milletvekilleri Keleş, Açıkkapı ve Nazırlı yaptıkları açıklamada şu ifadelere yer verdiler:
Bu gelişme, Ağın ve Sivrice ilçeleri için büyük önem taşıyor. Hastanelerin tamamlanmasıyla birlikte, bu ilçelerde yaşayan vatandaşlar daha modern ve daha iyi sağlık hizmetlerine erişebilecekler.
Elazığ’a ve Ağın ve Sivrice ilçelerine hayırlı olsun!
GÜNDEM
5 gün önceELAZIĞ
12 gün önceELAZIĞ
18 gün önceSAĞLIK
25 gün önceGÜNDEM
26 gün önceGÜNDEM
28 gün önceEKONOMİ
29 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.