Seçimlere aylar kala vatandaşın nabzını tutmaya devam ediyoruz..
Bir kaç çay ocağında vatandaşlarla sohbet ettik sorduk yaklaşan belediye seçimlerini ve muhtarlık seçimlerini bakın vatandaş neler istedi neler söyledi
Evet bu ve buna benzer sitemler ve istekleri bir kaç kalemde yazmaya çalıştık . Demekki vatandaş seçimler geliyor derdinde değil ,hizmet ve eksikliklerin yapılması derdinde. Hal böyle iken bizde diyoruz ki BATTI BALIK YAN GİDER…
Haber: Serkan ŞENKAL (ÖZEL HABER)
GÜNDEM
5 gün önceELAZIĞ
11 gün önceELAZIĞ
18 gün önceSAĞLIK
25 gün önceGÜNDEM
26 gün önceGÜNDEM
27 gün önceEKONOMİ
28 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.