AK Parti Elazığ Milletvekili Nazırlı Temaslarını Sürdürüyor
AK Parti Elazığ Milletvekili Mahmut Rıdvan Nazırlı ziyaretlerine devam ediyor. Bu kapsamda Merkezde İzzet Paşa Mahallesinde vatandaşlarla buluşan Nazırlı vatandaşların talep ve önerilerini dinledi. Milletvekili Nazırlı tarafından yürütülen #ElazığİçinNöbetteyim etkinliği kapsamında bu hafta ki nöbet yeri İzzetpaşa Mahallesi’ydi.
AFAD, İl Özel İdare, İl Tarım ve Orman Müdürlüğü, Çevre Şehircilik ve DSİ kurumlarının yetkilileriyle bir araya gelen Nazırlı vatandaşların sorunları ile hemhâl olup anında çözüm bulmaya çalıştı.
Öğrencilerin kütüphanenin erken kapatılmasını şikayet etmeleri üzerine Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları ile irtibata geçip öğrencileri Şahin Şerifoğulları ile görüştüren Nazırlı Kütüphanelerin kapatılma saatlerini saat 22.00’a çektiklerini iletti.
Öğrenciler Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları ve AK Parti Elazığ Milletvekili Mahmut Rıdvan Nazırlıya teşekkür etti.
GÜNDEM
5 gün önceELAZIĞ
11 gün önceELAZIĞ
18 gün önceSAĞLIK
25 gün önceGÜNDEM
26 gün önceGÜNDEM
27 gün önceEKONOMİ
29 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.