height="132" />
Elazığ Belediyesi Kapalı Semt Pazarı’na Çaydaçıra Sakinlerinden Tam Not

Elazığ Belediyesi Kapalı Semt Pazarı’na Çaydaçıra Sakinlerinden Tam Not

ABONE OL
Tem 27, 2023 18:35
Elazığ Belediyesi Kapalı Semt Pazarı’na Çaydaçıra Sakinlerinden Tam Not
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Elazığ Belediyesi’nin, vatandaşların talebi üzerine 3 bin 520 metrekare alan üzerinde inşa ederek hizmete sunduğu yeni Çaydaçıra Semt Pazarı, mahalle sakinlerine büyük kolaylık sağladığı için vatandaşlardan beğeni topluyor.

Salı günleri Kent-Köy Yeni Yaşam Alanı yanında kurulan semt pazarının, her geçen gün daha fazla insanın yerleştiği Çaydaçıra Mahallesi sakinleri açısından büyük kolaylık sağladığını belirten vatandaşlar, talepleri doğrultusunda hızlıca hayata geçirilen pazar hizmeti için Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’na teşekkür ettiler.

Hijyenik Ortamda Alışveriş İmkanı Sunuyor

Kent-Köy Yaşam Alanı, yeni bağlantı yolları, imar yolları, semt kütüphanesi, spor merkezleri, yeşil alan ve parklar gibi modern belediyecilik hizmetleriyle buluşturulan Çaydaçıra Mahallesi, 138 adet satış birimi ve lavaboların yer aldığı, çelik konstrüksiyon ile yapılan konforlu pazar yeriyle hem pazarcı esnafının hem de mahalle sakinlerinin son derece hijyenik bir ortamda alışveriş yapmasına imkan sağlıyor.

Çaydaçıra Mahalle Muhtarı Hıdır Türkmen: “Mahalle Sakinlerinin Talebiydi Hızlıca Hayata Geçirildi

Şehrin kalabalık mahalleleri arasında yer alan ve belediyecilik hizmetleriyle modern bir yerleşim birimine dönüştürülen Çaydaçıra Mahallesi’nin, önemli bir ihtiyacının daha giderildiğini aktaran Çaydaçıra Mahalle Muhtarı Hıdır Türkmen, mahallelerinin belediye hizmetleriyle hızlı bir değişim-dönüşüm yaşadığını belirtti.
Mahallemize Yakışır Bir Pazar Yeri Yapıldı

Deprem süreçlerinin yoğunluğuna rağmen Başkan Şerifoğulları’nın hiçbir belediye hizmetini aksatmadığını aktaran Muhtar Türkmen, mahalle sakinlerinin beklentisini karşılayan, temiz, konforlu bir pazar yerinin yapıldığını kaydetti. Çaydaçıra Mahallesi’nin genel olarak yapılan hizmetlerden memnun olduğunu aktaran Türkmen, özellikle yaz akşamları Kent-Köy Yaşam Alanı, parklar ve diğer sosyal alanların vatandaşların sıklıkla kullandığı yerler olduğunu vurguladı.

Mahalle içerisindeki bulvar ve bağlantı noktalarının sürücüler açısından kaliteli ve güvenilir bir şekilde yapıldığını aktaran Türkmen, Başkan Şerifoğulları’nın genç ve çalışkan bir Belediye Başkanı olduğunu ve kendisiyle koordineli bir şekilde çalıştıklarını ifade etti.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.