Elazığ Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Dumandağ ile Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Mehmet Şekerdağ ve Memet Emin Ayaz, Tunceli Ticaret Sanayi Odası Başkanlığına seçilen Hasan Hüseyin Coşkun’a ziyarette bulundular.
Elazığ Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Dumandağ ve beraberindekiler daha sonra Tunceli temasları doğrultusunda Tunceli Munzur Üniversitesi Rektörlüğüne atanan Elazığlı ve aynı zamanda geçmiş dönemlerde TOBB Elazığ İli Akademik Danışmanı olarak Borsa çalışmalarına katkı sunan Prof. Dr. Kenan Peker’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.
GÜNDEM
5 gün önceELAZIĞ
11 gün önceELAZIĞ
18 gün önceSAĞLIK
25 gün önceGÜNDEM
26 gün önceGÜNDEM
27 gün önceEKONOMİ
29 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.