height="132" />
Başkan Gürkan: “Yaptığımız çalışmalar AK Parti belediyeciliğinin en güzel örneğidir”

Başkan Gürkan: “Yaptığımız çalışmalar AK Parti belediyeciliğinin en güzel örneğidir”

ABONE OL
Tem 22, 2023 17:39
Başkan Gürkan: “Yaptığımız çalışmalar AK Parti belediyeciliğinin en güzel örneğidir”
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Battalgazi ilçesine bağlı Alişar, Kemerköprü ve Serintepe mahallelerinde yapımı tamamlanan altyapı, üstyapı ve içme suyu hattı çalışmalarını yerinde inceleyerek, gerçekleştirilen hizmetlerin bölgedeki vatandaşlara hayırlı olmasını temenni etti.

Yapılan incelemelerde Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’a AK Parti Malatya Milletvekili İhsan Koca, Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Vekili Latif Okyay, MASKİ Genel Müdürü Mehmet Mert ve bölge muhtarları ve vatandaşlar eşlik etti.

Battalgazi ilçesinin Alişar, Kemerköprü ve Serintepe mahallelerinin sorunları çözen Büyükşehir Belediyesi, bölgede 80 kilometrelik asfaltlama ve 80 kilometrelik içme suyu hattı çalışmalarını tamamladı.

Öte yandan altyapı ve üstyapı çalışmaları tamamlanan bölgede MASKİ Genel Müdürlüğü tarafından 600 tonluk su deposu da yapıldı. Böylelikle yazın su sorunu yaşayan bölgedeki vatandaşların sorunu Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından çözüme kavuşturuldu.

Malatya’nın 13 ilçesi 718 mahallesinde Büyükşehir Belediyesinin çalışmalarının olduğuna değinen Başkan Gürkan, “Böyle bir hizmetin açılışında bulunmaktan onur duyduğumu ifade etmek istiyorum. Vatandaşımızın memnuniyeti bizi ziyadesi ile memnun ediyor. Arkadaşlarımız da sahada çalışarak vatandaşın memnuniyeti için büyük gayret gösteriyor. Malatya’nın 13 ilçesi 718 mahallesini tek tek gezdiğimizde Allah’a şükürler olsun ki her yerde şantiyemiz ve Büyükşehir Belediyemizin çalışması var. Ayrıca ilgili ilçe belediyemizin de çalışması var. Yaptığımız çalışmalar AK Parti Belediyeciliğinin en güzel örneğidir. Alişar bölgemizde de 80 kilometre asfalt 80 kilometrede altyapı çalışmaları yapılmış. Ayrıca bölgenin su sıkıntısını gideren 600 tonluk su deposu yapılıp, bitirilmiş. Bu çalışmaların yapılması o kadar kolay değil bir taraftan bin yılın felaketi olan deprem yaşamışız, depremin yaralarının sarılması gayreti içerisindeyken diğer taraftan da normal yatırımlarımızın herhangi bir inkıtaaya uğramadan çalışmalarımızı yapmaya yoğun bir şekilde devam ediyoruz. Bu çalışmalarımızın Malatya’mıza, Malatyalı hemşerilerimize, bölgede yaptığımız çalışmaların ise Alişarlı, Kemerköprülü ve Serintepeli hemşerilerimize hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum” dedi.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.