Sivrice ilçesine doğru Belediye otobüsü kullanarak seyehat eden Nazırlı samimi davranışlarıyla vatandaşların takdirini ve sevgisini topladı.
Sivrice de AFAD, İl Özel İdare,Çevre Şehircilik , Tarım ve Orman Müdürlüğü kurumlarının yetkilileriyle birlikte vatandaşların sorunları ile hemhâl olup anında çözüm bulmaya çalışan Nazırlı ”Gerekli notlarımızı aldık sorunlarınızı gidermek için elimizden geleni yapacağız çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz” dedi.
GÜNDEM
6 gün önceELAZIĞ
12 gün önceELAZIĞ
18 gün önceSAĞLIK
25 gün önceGÜNDEM
26 gün önceGÜNDEM
28 gün önceEKONOMİ
29 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.