Federasyon tarafından düzenlenen ve Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü koordinasyonunda yapılan etkinlik 3 gün boyunca Valilik Meydanında düzenlenecek, Deprem bölgelerine özel olarak yapılan bu organizasyonda hem sporla tanıştırmak hem de farkındalık oluşturmak adına, Takımını Kur Bu Heyecana Ortak Ol diyerek tüm spor severleri bu organizasyona davet edildi.
Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulsamet Eren yaptığı açıklamada; Federasyonumuza bu özel etkinlikten dolayı teşekkür ediyorum, Özellikle deprem bölgelerinin seçilerek meydanlarda hem sporla tanıştırmak, hem de psikososyal olarak önemli. Salonlardan, Sahalardan taşan organizasyonda bugün Valilik Meydanındayız, güzel ve keyifli bir etkinlik oluyor, tüm sporcularımızı, spor severleri meydana davet ediyoruz, takımını kur bu heyecana ortak ol diyerek herkesi maç yapmaya davet ediyorum, 22 temmuza kadar sürecek organizasyonda saat 6 buçuktan itibaren Valilik Meydanında olacağız, ifadelerine yer verdi
GÜNDEM
5 gün önceELAZIĞ
11 gün önceELAZIĞ
18 gün önceSAĞLIK
25 gün önceGÜNDEM
26 gün önceGÜNDEM
27 gün önceEKONOMİ
29 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.